برنج مختار هاشمی چیست؟

برنج مختار هاشمیچه برنجیه؟ چندسالیه که برنج مختارهاشمی توبازارامده و میفروشن.که سوالاتی برای مصرف کنندها پیش امده که فرق بین برنج هاشمی و مختارهاشمی چیه ؟

با ما همراه باشید تا به این موضوع توضیح بدیم. کیفیت برنج مختارهاشمی به دلیل پرمحصول بودن برنج مختارهاشمی واز نظر عطر طعم ضعیف تراز برنج هاشمی فوق ممتاز است .

راه تشخیص بین هاشمی و برنج پرمحصول  مختار هاشمی

تشخیس برنج مختار هاشمی وهاشمی فوق ممتاز. برنج مختار از لحاظ شکل و اندازه خیلی شبیه برنج هاشمی فوق ممتازه و تشخیص این برنج برای کسانی که تازه آشپزی میکنن و حتی آشپز های حرفه ای هم  نمیتونندتشخیص بدنند .

یکی از راه های تشخیص برنج مختار هاشمی قسمت وسط این برنج که داخل دانه برنج سفید است.به این دلیل برنج مختار هاشمی بعداز پخت کمی دانه دارتر پخت میشه. توجه داشته باشید از آنجایی که برنج مختارهاشمی شباحت زیادی با برنج هاشمی فوق ممتاز داره سود جویان برای سود بیشتر با بسته بندی های حرفه ای این دو برنج را مخلوط کرده و می فروشند. تفاوت برنج مختار هاشمی و برنج هاشمی فوق ممتاز برنج مختار در پخته که در مرحله اول و پخت اول مشکلی نداره و بسیار عالیه ولی بعد از پخت و گذشت چند ساعت کمی سفت میشه. همین مسئله باعث شده قیمت این برنج کمی کمتر از برنج هاشمی ممتاز بشه.

توجه داشته باشید برنج مختار هاشمی شباهت بسیار زیادی با برنج هاشمی دارد .موقع خرید حتما دقت کنید .

برای کاهش قیمت برنج هاشمی معمولا از این نوع برنج یعنی برنج مختار هاشمی استفاده میکنند با بسته بندی های مختلف.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *